Rok założenia 1996 r. Doświadczenie oparte są na solidnych podstawach, to: prowadzenie księgowości dla wszystkich branż w biurze i w siedzibach firm w wersji pełnej księgowości oraz uproszczonej. Zawiłości podatkowe zadecydowały o dwudziestoletniej praktyce doradztwa podatkowego dla firm w ramach licencji Ministra Finansów oraz uczestnictwie w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych. Posiadamy również licencję na prowadzenie ksiąg rachunkowych.

 

   Najlepszym potwierdzeniem naszej rzetelności i wspaniałej współpracy jest wielu stałych klientów współpracujących z biurem po kilkanaście lat.

 

   Nowa odmłodzona kadra opiekuje się indywidualnie każdą firmą pracując jednocześnie pod stałym nadzorem doświadczonych osób. Służymy pomocą właścicielom firm od momentu  powstania firmy do chwili jej zamknięcia. Pracujemy nad rozwojem biura, wzbogacając wiedzę o nowe nieustannie  zmieniające się przepisy podatkowe za pomocą szeregu szkoleń. Polski Ład, GTU, podzielona płatność, kolejne zmiany w Slim VAT, czy wystawianie faktur w systemie KSeF to tylko kilka z wielu rewolucji podatkowych w jakich pomagamy właścicielom, udziałowcom i Prezesom. Wysoki profesjonalizm naszego zespołu i jego zaangażowanie w realizację Państwa celów gwarantuje sukces i wzajemną satysfakcję. 

 

    Nasze motto - dostosować się do Państwa potrzeb i zadbać o bezpieczeństwo Waszego biznesu od strony podatkowej i księgowej. Prowadzimy  księgowość stacjonarną oraz zdalną online z użyciem nowoczesnych aplikacji na telefon komórkowy, tablet i komputer.
 

 

   Zapewniamy całkowitą poufność informacji, a także natychmiastową pomoc i reakcję na wszelkie ewentualne Państwa wątpliwości. Staramy się, by były one wyjaśniane w sposób dla Państwa jasny i jednoznaczny. 

 
                                     Wasze dobro jest dla nas sprawą priorytetową.

O nas

Biuro Rachunkowe DAX

Zadzwoń do nas

74 851-22-61

58-100 Świdnica 

ul. Armii Krajowej 29/4

Napisz do nas

dax.biuro@op.pl

Zadzwoń do nas

503 171 461

Strona stworzona przez Multisub

58-100 Świdnica

ul. Armii Krajowej 29/4

Biuro Podatkowe

 DAX

Biuro Rachunkowe 

ADAX